Regulamin

Szanowni Państwo w tym trudnym okresie - gorąco prosimy o zapytanie o dostępność produktu przed zakupem ponieważ na niektóre produkty czekamy aktualnie na dostawę a jej czas może być teraz wydłużony.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

REGULAMIN

Zależy nam, by wszyscy użytkownicy naszego sklepu czuli się pewnie i bezpiecznie, dlatego szczególnie dbamy o bezpieczeństwo i prywatność naszych użytkowników.

1. Właścicielem sklepu internetowego babycomfort.com.pl jest EUROLAND, ul. Jagienki 13/15, 42-226 Częstochowa REGON 385430601,

NIP 5732125850 

2. EUROLAND, ul. Jagienki 13/15, 42-226 Częstochowa REGON 385430601, NIP 5732125850 

jest stroną umowy sprzedaży zawieranej z klientem i figuruje na fakturze VAT lub paragonie, jako sprzedawca zamówionych produktów. Klient otrzymuje: domyślnie paragon lub fakturę (faktura na życzenie po podaniu wymaganych danych), dowód zakupu zawsze wysyłamy oddzielnie emailowo.

3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu przez cały rok poprzez witrynę sklepu. babycomfort.com.pl zastrzega sobie prawo wprowadzenia ograniczeń w korzystaniu ze sklepu.

4. Po złożeniu zamówienia przez Użytkownika, otrzyma on automatyczną odpowiedź potwierdzającą przyjęcie zamówienia. babycomfort.com.pl zastrzega sobie możliwość telefonicznego potwierdzenia zamówienia. Brak potwierdzenia przyjęcia zamówienia oznaczać może, że zamówienia to mogło nie zostać przyjęte do realizacji.

5. Termin realizacji zamówienia wynosi zwykle 24 - 48 h. od zaksięgowania wpłaty lub określenia, że ma być wysłane za pobraniem. W wyjątkowych sytuacjach wysyłka może się przedłużyć do 7 dni roboczych. 

6. W przypadku braku wybranego towaru, niezwłocznie skontaktujemy się z Kupującym w celu poinformowania go o zaistniałej sytuacji i ustalenia dalszego postępowania. Kupujący może zrezygnować z zamówienia, jeśli zaproponowane warunki nie będą mu odpowiadać.

7. Poprzez złożenie zamówienia w Sklepie Klient wyraża zgodę na wykorzystanie danych osobowych podanych w formularzu zamówienia; zgodnie z art.24 ust.1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, dane osobowe Klienta zostają wprowadzone do bazy danych Sklepu w celach promocyjno-reklamowych. Zgodnie z wyżej wymienioną Ustawą Klient ma prawo wglądu w swoje dane, do ich poprawiania, oraz ich usunięcia z bazy.

8. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu Internetowego babycomfort.com.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Podane ceny nie obejmują zryczałtowanych kosztów przesyłki. Na zakupione produkty zawsze wystawiamy fv VAT, które wysyłamy drogą e-mailową ( lub na życzenie klienta paragon ).

9. Babycomfort.com.pl zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień przyjętych do realizacji.

10. Prezentowane w serwisie towary wraz z podanymi cenami nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

11.Babycomfort.com.pl zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.

12.Babycomfort.com.pl nie ponosi odpowiedzialności za niedostarczenie towaru lub opóźnienie w dostawie spowodowane błędnym lub niedokładnym adresem podanym przez Klienta.

13. Babycomfort.com.pl pobiera zryczałtowaną opłatę obejmującą koszt przesłania przesyłki do Klienta, z którą Użytkownik może zapoznać się w każdej chwili w zakładce dostawa.

14. Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: euroland.biuro@gmail.com lub telefonicznie w celu ustalenia adresu wysyłki do jednego z głównych autoryzowanych serwisów tj.:Kielce,Toruń,Zawiercie

15. Na pojazdy akumulatorowe udzielana jest 12 miesięczna gwarancja importera. Importer zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

UWAGA

W celu sprawnego rozpatrzenia reklamacji,zaleca się zapakowanie Towaru w oryginalne opakowanie  i postępowanie w/g poniższych wytycznych:

  • Przedmiot należy starannie zapakować, tak aby nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu, w przypadku pojazdów na akumulator niedopuszczalne jest wysyłanie pojazdu bez demontażu czy też na kołach - takie prawie zawsze ulegają uszkodzeniu. Pojazd należy włożyć w karton i starannie zabezpieczyć, tak aby nie został uszkodzony podczas przewozu. Do przesłania pojazd musi mieć odłączony akumulator ( musi on pozostać przykręcony lub odpowiednio zabezpieczony, tak aby nie był luźny podczas transportu i nie stwarzał zagrożenia, ale należy odłączyć przewód napięciowy lub rozłączyć złączkę - tak aby do pojazdu nie dochodziło napięcie.) Przedmiot należy wysłać na wcześniej ustalony drogą emailową adres.
  • Koniecznie do paczki prosimy dołączyć nr reklamacji ( najlepiej wydruk jej zgłoszenia) i opis występującej usterki, dane do zwrotu paczki wraz z telefonem kontaktowym.

15. Zgodnie z "Ustawą z dnia 02.03.2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny", można zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwroty prosimy kierować na adres siedziby babycomfort.com.pl z dopiskiem „zwrot” lub na adres wskazany po wcześniejszym uzgodnieniu. 

Sklep dokona zwrotu ceny produktu.

16. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.

Dziękujemy i życzymy udanych zakupów.