Śpiworki

Szanowni Państwo w tym trudnym okresie - gorąco prosimy o zapytanie o dostępność produktu przed zakupem ponieważ na niektóre produkty czekamy aktualnie na dostawę a jej czas może być teraz wydłużony.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

Śpiworek/torba z futerkiem i pomponem do wózka i sanek Eskimosek BabyMerc

Cena: 220.00 zł
- +

Śpiworek do wózka BABY MERC 3w1
Śpiworek można z powodzeniem stosować w wózkach głębokich, spacerowych oraz jako śpiworek na sanki.
Dostępny w 4 kolorach.

Śpiworek Eskimosek z możliwością regulowania długości, to doskonała opcja dla rodziców szukających uniwersalnego rozwiązania. Śpiworek na zewnątrz obszyty jest wysokiej jakości materiałem, atestowanym. Futerko znajdujące się na górnej części śpiworka sprawia, iż ma wyjątkowy i elegancki wygląd - możliwość odpięcia. Wyjątkowy komfort powoduje miękki polarek znajdujący się wewnątrz śpiworka, dzięki temu dziecko ma zapewnione komfortowe warunki podczas spacerów w chłodne dni. Produkt posiada otwory na pasy 5-pkt, dzięki temu możliwe jest bezpieczne przypięcie dziecka. Umieszczony na boku zamek błyskawiczny pozwala na wygodne odpinanie i zapinanie pociechy. Wszystkie materiały posiadają odpowiednie certyfikaty, co czyni je w pełni bezpiecznymi dla naszych milusińskich.Odpinana dolna część może służyć jako torba do przenoszenia drobiazgów.

W każdym zestawie modny pomponik GRATIS !!!


Dodaj Opinię

Ocena:

Opinie o produkcie

Średnia ocena:
ocena ocena ocena ocena ocena
(Opini: 1)

Małgosia

2017-11-21 10:27:24
ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5 ocena 5

Śpiworek jest genialny. Na żywo wygląda dużo ładniej niż na zdjęciu! Świetna jakość, plus za wielofunkcyjność a futerko i pomponik są przeurocze.

Produkty podobne