Motocykle

Szanowni Państwo w tym trudnym okresie - gorąco prosimy o zapytanie o dostępność produktu przed zakupem ponieważ na niektóre produkty czekamy aktualnie na dostawę a jej czas może być teraz wydłużony.

Dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość.

Motor na Akumulator GTM1188

Cena: 229.00 zł
- +

Motocykl na Akumulator GTM1188 

Większość akumulatorowych motocykli posiada lekką konstrukcję z wieloma otworami, sprawiającą, że wyglądają na dość delikatne. Czymś zdecydowanie innym jest Motocykl na akumulator GTM1188 posiadający solidny korpus stabilnie łączący elementy pojazdu. Dzięki temu rozwiązaniu motorek pomimo niewielkich rozmiarów wygląda masywnie i konkretnie.

GTM1188 od innych motorów na akumulator różni się przede wszystkim designem - większość innych modeli wzorowana jest na motocrossach lub pojazdach sportowych. Motocykl na Akumulator GTM1188 posiada podnóżek będący integralną częścią korpusu, dzięki czemu dziecko czuje się na nim pewniej. Boczne nóżki są ukryte za podnóżkiem, przez co nie rzucają się w oczy, podkreślając realizm pojazdu. Motorek jest wyposażony także w lusterka boczne, podwójną rurę wydechową i miejsce na tablicę rejestracyjną, gdzie twoje dziecko może umieścić własną naklejkę!

Motor na akumulator GTM1188 wyposażony jest w napęd na tylne koło, który obsługuje silnik 35W zasilany akumulatorem o napięciu 6V. Na baku znajduje się przełącznik odpowiadający za włączanie motocyklu, a także przełącznik zmiany biegów, umożliwiający wybranie jazdy do przodu, do tyłu, a także biegu jałowego. Z przodu pojazdu znajduje się reflektor z lampą LED, która umożliwia świecenie w kilku zmieniających się kolorach.

Akumulatorowy Motocykl GTM1188 może jeździć z prędkością 3 km/h, a użytkować go może dziecko do 25 kilogramów. We względu na fakt, że motorek nie posiada pilota sterowania dla rodzica, producent radzi, aby pojazd był używany przez dzieci powyżej 3 roku życia. GTM1188 spełnia wymogi Unii Europejskiej związane z handlem zabawkami, posiada certyfikat CE potwierdzający ten fakt.

POJAZD NA AKUMULATOR
Model
Motor GTM1188

Kolor  Niebieski

DANE TECHNICZNE

Silnik 1x35W

Akumulator 1x6V4,5Ah

Skrzynia Biegów 2 biegi (przód/tył)

Wymiary Pojazdu
92cm x 43cm x 66cm

Prędkość 3km/h

Masa Własna 7,3kg

Max. Obciążenie 25kg

Czas Ładowania  8 godzin

Czas Działania do 1 godziny

Hamulec

Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu

WYPOSAŻENIE
Pasy Bezpieczeństwa

Otwierane Drzwi

Kluczyki

Fotele
Tworzywo sztuczne

Koła
Plastikowe z gumową opaską

Zdalne Sterowanie

Światła
Przednie LED

Dodaj Opinię

Ocena: